فروردین : سیاره مریخ
شما تحت تاثیر سیاره فرمانروای خود مریخ (مارس) هستید. سیاره شما به شما هوش و ذهن قوی داده است.سیاره هادی شما در رویارویی با مسائل شهامت زیادی به شما داده است و عزم راسخ و قدرتی که در وجودتان هست نیز شما را یاری میدهند در صورتیکه این نیروها را به طرز سازنده ای به کار گیرید کاری نیست که به وسیله انها نتوانید انجام دهید. مواظب باشید سیاره مارس شما را متمایل می کند به اینکه بعضی مواقع تصمیم های عجولانه و از روی انگیزه انی بگیرید این امر باعث میشود که کمی بی پروا و شتابزده عمل کنید بدون اینکه قبلا در مورد کاری که می خواهید بکنید به اندازه کافی فکر کرده باشید.


اردیبهشت : سیاره ناهید
سیاره رهبر شما امواجی از خلاقیت هنری و استعدادهایی در این زمینه ها به شما داده است. در نتیجه طبیعت شما مخلوط عجیبی از استعدادهای تجاری و تمایلات هنری است. از نقطه نظر عواطف و احساسات سیاره ناهید هادی شماست و باعث می شود که در شما احساسات ناگهانی جسمانی قوی گسترش یابد شما فوق العاده عاطفی و مهربان هستید.


خرداد : سیاره عطارد
شما به وسیله سیاره عطارد هدایت می شوید. سیاره عطارد یعنی سیاره بچگی و نوجوانی شما درست مثل بچه ها سرزنده و پرشور و با نشاط هستید. نفوذ سیاره به شما یک فکر قوی و درخشان داده است. در درون شما نیرویی است که می تواند شما را به شهرت و سعادت برساند.


تیر : سیاره ماه
تحت تاثیر سیاره ماه که تغییر پذیر و بی ثبات می باشد بوده اید ماه به شما طبیعت کمی عجیب و غریب داده است. کسانی که تحت تسلط ماه متولد شده اند موجوداتی غریزی و رازدار بوده و به طرف موضوعات مرموز و سحر اسا کشیده می شوند.


مرداد : سیاره خورشید
تحت تاثیر سیاره خورشید رفتاری گرم و صمیمی با دیگران دارید و هنگامیکه از اطرافیانتان میرنجید غروب خورشید در رفتار شما نمایان می شود شما کینه ای نیستید چون مجبورید تحت تاثیر سیاره خود برای ادامه زندگی و صبح دوباره طلوع کنید. شما به وسیله خورشید قدرتمند هدایت می شوید زمانی که فکرتان را روی یک هدف بخصوصی متمرکز می کنید هیچ چیز به جز مرگ نمی تواند شما را متوقف کند.


شهریور : سیاره مرکوری
سیاره هادی شما مرکوری بر مغز و اعصاب حکومت می کند و به شما مغزی زیرک و تحلیل گر داده است. شما ترکیب غریبی از یک موجود زمینی و اهل عمل و یک موجود اسرار امیز هستید و ترکیبی از یک موجود اهل کسب و کار و در عین حال هنری.


مهر : سیاره ونوس
تحت تاثیر سیاره زیبا و صلح امیز ونوس می باشید. طبیعت شما مهربان و بخشنده است بیش از هر چیز به ارامش و صلح علاقمندید و از مشاجره و پرخاش تنفر دارید.


آبان : سیاره پلوتون
سیاره هادی شما پلوتون به شما عشق و علاقه به مسایل اسرارآمیز را داده است. شما استعداد فراگیری ستاره شناسی و سایر موضوعات اسرار امیز را دارید شواهد خارجی این قدرت استعداد شما برای مطالعه و تجزیه و تحلیل مردم می باشد و شما را برای نویسنده شدن و یا هنر پیشگی توانا می سازد.


آذر : سیاره ژوپیتر
سیاره هدایتگر شما ژوپیتر (مشتری) به شما حس پیشگویی داده شما استعداد کشف و شهود دارید و میتوانید به پدیده ها و عواملی دسترسی پیدا کنید که در شرایط عادی میسر نیست. شما دارای توانایی های جسمی و روحی خوبی بوده و تحملتان در مقابل سختیها و مشکلات زیاد است. بزرگترین شانس مالی شما در نیمه های زندگی به سراغتان می اید دانستن این موضوع ممکن است به شما اطمینان دوباره بدهد که : سیاره غول پیکر شما مشتری در طول دوران زندگی شما برای شما شانس های متعددی برای ثروتمند شدن در نظر گرفته است.


دی : سیاره زحل
سیاره هدایت کننده شما زحل (ساترن) است و به شما یک مغز و فکر عالی داده است شما صلاحیت و ظرفیت افکار قوی و عمیق را دارید ذهن شما منظم سیستماتیک و در حد بالاست بطوری که به شما یک حالت ممتاز می دهد. تصویری از استحکام و قابلیت اعتماد که شما را از بیشتر افراد ماههای دیگر منطقه البروج ممتاز می سازد.


بهمن : سیاره اورانوس
در زمان تولد شما خورشید در ماه بهمن و سیاره اورانوس هادی کهکشان بوده است ستاره شناسان ماه بهمن را یکی از بهترین ماههای سال و متولدین بهمن را جز بهترین ها میدانند سیاره شما به شما یک فکر درخشان و توانایی مافوق عادی برای اختراع و خلاقیت داده است شما به مسایل اسرار امیز علاقمندید . همواره به ندای درونی خود که هدیه ستارگان است گوش کنید و بگذارید این صدا یا غریزه شما را در انتخاب دوستان و طرح ریزی برای زندگی شغلی تان راهنمایی کند و شما نقشه ها و برنامه های خود را انجام شده خواهید یافت هدایایی که ستارگان به شما داده اند عالی است.


اسفند :سیاره نپتون
حوت نشانه ابی در طالع بینی است. سیاره معنویت و تخیل ـ نپتون بران حکم میراند متولدین این برج دریایی ـ همدل و انعطاف پذیر هستند درک انها از یگانگی عالم مهمترین عاملی است که علاقه انها را به یکی شدن با هر موجود زنده ای را سبب می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید